Грузинського журналіста, який облаяв Путіна, відсторонили від роботи на 2 місяціВедучого грузинського телеканалу «Руставі-2» Георгія Габунію, який у прямому ефірі своєї авторської програми P.S. облаяв президента Росії Володимира Путіна, відсторонили від роботи на 2 місяці. Об этом сообщает press-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє Громадське.


«Орган самоуправління «Руставі-2» 7 липня переглянув власну ініціативу програми Post Script, копію тексту журналіста Георгія Габунія, написаного у вступній частині програми. Згідно з рішенням органу, журналіст Георгій Габуня був відсторонений на два місяці, це обмеження поширюється на всі програми, які він готує та/або веде», — йдеться в повідомленні на сайті телеканалу.


Офіційний текст рішення буде опублікований пізніше на сайті телеканалу.Нагадаємо, Георгій Габунія у прямому ефірі назвав Путіна «смердючим окупантом», «собачим лайном» і «виродком». Влада Грузії розкритикувала висловлювання журналіста. Телеканал «Руставі-2» призупинив мовлення після матюків на адресу Путіна в ефірі.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/hruzyns-koho-zhurnalista-iakyy-oblaiav-putina-vidstoronyly-vid-roboty-na-2-misiatsi/”