Климпуш-Цинцадзе: Гройсман викреслив мене зі списку учасників саміту


Віце-прем’єр з євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, яку в понеділок не пустили на саміт Україна-ЄС, звинуватила прем’єра Гройсмана у тому, що він викреслив її зі списків учасників зустрічі

Про це повідомляє вона заявила в коментарі журналістам. Об этом сообщает slavdelo.in.ua со ссылкой на СМИ.

"У мене є всі обгрунтовані підстави вважати, що це були прем’єр-мінітром України проведені якісь неофіційні консультації щодо того, щоби вилучити мене з цих списків і я це розцінюю як саботаж, я це розцінюю, як неготовність прем’єра працювати на зближення і на подальше поглиблення взаємодії з Європейським Союзом ухвалив рішення виключити мене з делегації, бо у попередніх списках я була, а команда нового президента стала заручником тих інтриг, які веде очільник уряду", — сказала Климпуш-Цинцадзе.

Очільниці урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції на саміті також немає.

"Там відсутні ті представники уряду, хто опікувався тематикою євроінтеграції та знається на питаннях, які там обговорюються", — додала Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, Климпуш-Цинцадзе не подали у переліку учасників зустрічі попри те, що саме вона відповідає за цю тематику, і Євросоюз очікував її участі.

На запитання журналістів, як відреагувала європейська сторона на її неучасть у саміті, Климпуш-Цинцадзе відповіла: "Я бачила здивоване обличчя єврокомісара Хана, але що поробиш, делегації вже зайшли", — сказала віцепрем’єрка.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/08/klympush_cyncadze_groysman_vykreslyv_mene_zi_spysku_uchasnykiv_samitu”