У Львові розпочався другий день Міжнародного економічного форуму

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, учора, 31 жовтня, на Львівщині стратував ХІХ Міжнародний економічний форум, який об’єднав представників дипломатичних та бізнес-делегацій з України та закордону.

Відтак, у перший день заходу присутні мали змогу взяти участь у чотирьоїх тематих блоках, серед яких: Об этом сообщает gazzeta.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺАутсорсинг бізнес-процесів як інструмент динамічного розвитку економіки Львівщиниʺ, ʺВпровадження нових технологій. Еволюція промислового виробництваʺ, ʺІндустріальні парки як прогресивний інструмент залучення технологічних компанійʺ та ʺФінансові інструменти розвитку: світова практика та перспективи для Україниʺ.


Сьогодні, 1 листопада, у межах другого дня передбачено проведення тематичних заходів у сферах агропромислового розвитку, експорту, туризму, міжнародної технічної допомоги та енергозбереження.


Зазначимо, що Міжнародний економічний форум — це потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних із конкурентоздатністю регіонів, їх стратегічним розвитком та економічним зростанням.


Головними завданнями цього заходу є: представлення України як безпечної території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізація транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_lvivshchyni_rozpochavsya_drugyy_den_mizhnarodnogo_ekonomichnogo_forumu_329737.html”