Понад 70 країн підписали угоду, щоб зменшити обсяг зіпсованих продуктів харчування


Більше 70 країн світу зобов’язалися докласти більше зусиль для скорочення кількості харчових продуктів, що псуються через недостатнє охолодження

Про це повідомляє "Європейська правда" з посилання на агентство Associated Press. Об этом сообщает news-agent.in.ua со ссылкой на СМИ.

У суботу країни підписали таке зобов’язання на щорічній нараді Монреальського протоколу, яка відбувалась у Римі.

У межах цих зустрічей посадовці та експерти працюють над регулюванням штучних хімічних речовин, що використовуються в системах охолодження і кондиціонування повітря.

Близько третини продовольства в світі псується, і є надія, що розробка досконаліших методів зберігання і транспортування продуктів в холодному стані дозволить скоротити кількість відходів.

Погане охолодження призводить до втрати близько 9% продуктів, які швидко псуються, в розвинених країнах і до близько 23% в країнах, що розвиваються.

Експерти кажуть, що поліпшення охолодження допоможе скоротити викиди парникових газів і шкідливих газів, що використовуються в системах охолодження і кондиціонування повітря.

США, Китай, члени Європейського Союзу і багато країн Америки, Африки та Азії підписали це зобов’язання.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/11/ponad_70_krayin_pidpysaly_ugodu_schob_zmenshyty_obsyag_zipsutykh_produktiv_kharchuvannya”