Послабити карантин дозволили ще трьом областям: названо регіони

Центр громадського здоров’я оновив список областей, які відповідають вимогам Міністерства охорони здоров’я для початку другого етапу ослаблення карантину. Так, почати ослаблення дозволили Дніпропетровській, Миколаївській та Хмельницькій областям.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це повідомили у пресслужбі ЦГЗ у Facebook. Як і раніше, не готові пом’якшити карантин 8 областей – Волинська, Донецька, Луганська, Полтавська, Рівненська, Чернівецька, Закарпатська та Київська, а також столиця.

У цих регіонах велика кількість хворих на 100 тисяч населення, висока завантаженість ліжко-місць у лікарнях і низьке охоплення населення тестуванням на коронавірус.

Послабити карантин дозволили ще трьом областям: названо регіони

У ЦГЗ нагадали, що перехід областей до другого етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям.

"Ці критерії відображають контроль за передачею вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дозволяють контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні", – наголосили в установі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду з проханням дозволити столиці 23 травня розпочати другий етап послаблення карантину. Річ у тім, що місту заборонили робити це через невідповідність одному з критеріїв.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-каналДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/poslabiti-karantin-dozvolili-sche-trom-oblastyam-nazvano-regioni.htm”